Satışlarınızı arttırmanın yolu, hedef kitleye doğru anda doğru mesajı ileten Google AdWords Sertifikasyonu sahibi Adwords Hesap Yöneticisi ile çalışmaktır.

Önemli Uyarılar;
Size ait olan Adwords hesabınıza sertifikalı Google Adwords Hesap Yöneticisi olarak atanır ve çalışmaya başlarım. Böylece siz her zaman hesabınıza girerek neler olduğuna göz atabilir raporlama yapabilirsiniz. Reklam bütçelerinizi diğer hilebazların size sunduğu uydurma panelden değil kendi doğrulanmış google adwords panelinizden takip edersiniz. Nereye ne kadar harcadığınızı bilirseniz kendinizi daha iyi hissedersiniz.

Size kontur satan, google kontur pazarlayan ve konturunuz bittiği için reklamınızı yayınlanamadığı söyleyen bir reklamcınız var ise muhtemelen dolandırıcıların eline düşmüş durumda olabilirsiniz. Vakit kaybetmeden durumu Google’a bildirmenizde fayda vardır.. Bu tip dolandırıcı insanlar asalak gibi yıllarca sömürürler.

Ayrıca sizi Google’dan arıyoruz! Şu kadar hediye kazandınız gibi düzmece kampanyalarla kandırmaya çalışarak kredi kart bilgilerinizi ele geçirmeye çalışanlara karşı dikkatli olunuz.

Adwords Reklamlarında Sömürülme Belirtileri:

  • Reklamlarınıza yüksek miktarda para harcar fakat performans alamazsınız.
  • Reklamcınız sizi sadece kontur bitti demek yani para koparmak için arar.
  • Görsel, video reklamcılığı, dinamik ve görüntülü reklam ağı seçeneklerinden haberiniz yoktur.
  • Raporlama hizmeti düzenli alamazsınız.
  • Google analiz ve raporları üzerinde oynanarak ödemeler fazla gösterilerek gönderilir.
  • Akıllı bütçe, dönüşüm, yeniden pazarlama, akıllı telefon hiç duydunuz mu?
  • AdWords sertifikanız var mı? Sorusuna acaba ne cevap verecekler dinleyin.
  • Alışveriş reklamcılığı, mobil reklamcılık konusunda bilginiz var mı?
  • Sitenizde en son ne zaman değişiklik yaptınız, web siteniz güncel mi?
  • Siteniz mobil uyumlu mu? Mobil aramalardaki durumunuz hakkında uyarıldınız mı?

Reklam bütçenizi bilgisiz, deneyimsiz ve ehliyetsiz kişilere emanet etmeden önce bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederim. Uzmanlığını google sertifikası ile taçlandırmamış gerçek anlamda; kampanya oluşturma, yönetme ve optimize etme dahil gelişmiş reklamcılık kriterlerine yetkin kendini kanıtlamış google Adwords Hesap yöneticilerinin olduğunu hatırlayın.

Sallamıyor uydurmuyorum! Alnımın teriyle Google Adwords Arama Ağı uzmanıyım, sertifikam gökten zembille inmedi, photoshopta’da düzenlemedim. Uzmanım deyip sizi binlerce lira zarara uğratanlardan değilim! Ben bir profesyonelim. Aylık 5.000 lira ile 100.000 ve üzeri Google reklam bütçelerinizi %10 komisyon alarak yönetirim.

Google Adwords Uzmanlık Sertifikası

Google Adwords konusunda yardım, destek, danışmanlık ve kötüye kullanım sorunları ile ilgili beni aşağıdaki mesai saatleri arasında arayabilirsiniz.

Çalışma saatleri: 7/24
Aylık Bütçe: 5000 TRY – 100.000 TRY
Sektörler: Eğitim ve Kamu, Finans, İş ve Endüstri Pazarları, Medya ve Eğlence, Otomotiv, Perakende, Sağlık, Seyahat, Teknoloji, Tüketim Malları ve Ambalajlı Mallar.
Verilen Hizmet Kapsamı: Gelişmiş AdWords desteği, Google’da reklam verme, Web yöneticisi, seo hizmetleri.

Hemen ara: +90 (541) 466 5338