Eğitim şart! Konu teknoloji ve yazılımsa hızla değişen arama motorları kriterlerine ayak uydurmak kalite politikalarına %100 uyum sağlamak için güncellenen yeni seo eğitimlerine katılarak başarıya giden yolda rakiplerinizden bir adım önde olmaya ne dersiniz?

Fazla söze gerek yok! Şirketiniz için kurumsal seo eğitimi veriyorum.. Toplam 2 saat’te;

Arama motorları algoritmaları ( google, bing, yahoo, yandex)
Sosyal ağların entegrasyonları ve faydalı kullanımı
Site içi okunabilir kod düzenleri (seo uyumu düzeni)
Site dışı seo çalışması
Arama motoru optimizasyonu uygulamalı ders
Anahtar kelime hedefli mimari yapılar
Seo araçları
Seo analiz yöntemleri
Saldırılara karşı antiseo önleme teknikleri
Server konfigürasyon
IP seçimi
Coğrafi lokasyon
Site kurtarma çalışması
Site yenileme ve seo alt yapısına entegrasyon
TrusRank SEO
Organik seo dersi

Uydurma değil! İnternet üzerinde arama motorlarına tam hakim olan ve gerçek sonuçlardan para kazanan bir seo uzmanı tarafından seo eğitimi almak kulağınıza hoş geliyorsa; (0541) 466 5338

Unutmadan! İleri düzey seo programına katılmak isteyenlere 4 saatlik Türkçe yada İngilizce dillerinde sunduğum seçeneklerim var.

Seo eğitimi sonrasında yaşayacağınız muhtemel değişiklikler.
Artık sizin için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak; yazılar, resimler ve videolar’a bakış açınız tamamen değişecek. Seçtiğiniz anahtar kelimelerde arama motorlarında zirve yapacaksınız. Ani düşüşler yaşamayacak, arama sonuçlarında gerilediyseniz tekrar geri döndüğünüze tanık olacaksınız. Site hiti %100 artarak gelir artışına isabet edecek. Sosyal ağları kazanç kapısı haline getirerek sitenizi sosyal ağlardan besleyeceksiniz. Reklam giderleriniz azalırken organik sonuçlardan satış ve prestij kazanacaksınız.