Adwords Hesap Yöneticisi

Sabah kahvaltıdan önce google adwords reklamları yöneticisi desteği verdiğim yaklaşık 300 hesaba girerek günlük reklam performansları ve rekabet düzeylerini ölçer gerekirse hesaplar üzerinde performas arttırıcı hamleler yaparak günü verimli bir şekilde geçirmek için mücadele ederim. Her gün artan rekabete ayak uydururken zararlı tıklamalarla savaşmak gerekir. Reklam bütçesinin optimize edilmesi hassas bir konu..

Seo Eğitimi Çalışmaları

Google‘da ilk sıralarda öncelikli gösterimlerde yer almak her zaman çalışmayı gerektiren bir unsur olduğu için günlük olarak 2 saat gibi bir süreyi doğru ve arama motorları tarafından kolay okunabilir kod yapısına sahip yeni siteler oluşturmak için çalışırken, diğer seo eğitimi çalışmalarımın google sıralamalarını gözlerim parıldayarak izlerim. Seo vazgeçmemek ve sürekli çalışma demektir. Durursan düşersin!

Google Adsense

Google arama motoru optimizasyonu üzerindeki deneyimlerim nedeniyle google adsense yayıncılığını tercih ettim. Reklam vermek isteyen diğer kişiler veya firmalar yerinde bu işi tamamen google’a bıraktım emeklilik planlarım gereği google adsense reklam yayıncılığı biçilmiş kaftan oldu benim için. Farklı konularda kendime yaptığım Türkçe ve ingilizce; Blog tarzı siteler üzerinden google reklam geliri elde etmenin keyfini yaşıyorum.

Web Tasarım

Bir sihirbaz kadar insanları şaşırtabildiğiniz tek meşguliyet web tasarım olsa gerek.. Her seferinde çok özel bir aşçı gibi bazen gurme tadında web siteleri tasarlamak çok eğlenceli geliyor. Her gün farklı bir pasta yapmak gibi bir şey. Milyonların yaptığınız bir site üzerinden alışveriş yapması, bilgi alması veya video izlemesinden keyifli ne olabilir ki.. Yağmurlu bir istanbul günüde Eminönü – üsküdar vapurunda simit-çay olmasın sakın?

Bir web master olarak günlük hayata devam ediyorum. Web programer veya bilgisayara yüklenebilen her şey.. Ama öncelikle kurumsal şirketlere seo eğitimi vermek yolculuklarda havada uçmayı çok seviyorum. Tabi bileti onlar alıyorsa.