20.06.1977 tarihinde Almanya’nın Küçük ve şirin bir kasabası olan Augsburg kentinde hayata gözlerimi açtım. 6 yaşında Bisiklet sürmeye başladığım an yaşadığımı hissettim. Sonradan keşfettiğim yıldızlar ve gezegenlerle çocuk yaşta bilim kurgu filmlerinin cazibesine dayanamayarak astronot olmaya karar verdim. Çocukluğumun bütün yaz geceleri evimizin çatısında yıldızları seyretmek ve hayal kurmakla geçti. Hayallerin sonu gerçek hayatla yüzleşmeye başladığımda geldi. Para kazanma fikirleri eminönün’de su satmalar, bakır, çinko, aliminyum toplayarak 12 yaşında yaşına kadar harika bir çocukluk dönemi geçirdim. Fakir fakat mutlu bir çocuk olarak hayata başladım. Oynamadığım hiçbir oyun, çıkmadığım bir ağaç kalmadı. Sevgili babamın bizleri doyurmak için verdiği çabalar, anneciğimin evde saatlerce dikiş dikmesinin nedeni bize sonradan katılan kardeşim ve bendim.

42 yaşındayım Bir Web master olarak web tasarım ve seo eğitimi yani arama moturu optimizasyonu ve google adwords uzmanı işleriyle uğraşırım. Gitar çalan, bisiklet kullanan, şarkı söyleyen tembelin tekiyim! İki erkek evlat sahibiyim, onlar benim gururumdur biri yanımda olmasada..

Ben kimim? Sorusunun bugün ki cevabı çok net.. Ben hiç birşeyim! Bildiğim hiçbir şey yok! Bu dünyadan geçmekte olan Derya diye biriyim. Kimse lütfen beni gözünde büyütmesin. Aslında ben kimim bende bilmiyorum öbür tarafa intikal edince kim olduğumu sanırım öğreneceğim..

Şu 3 günlük dünya hayatında soyadım olan Mert’e yakışır bir hayat yaşamak için mücadele ediyorum. Hayatımda herşeyim tam olmasına rağmen benim öbür yarım yok! Bu yüzden hep eksiğim.

Yaşı kaç olursa olsun bilgili insanlara saygı duyan onları sonuna kadar dinlemekten keyif alan muhabbeti seven biriyim. Fakat bir o kadarda boş insanlardan uzak duran sadece hedefi olan pozitif insanlara yardım eden bir şovalyeyim.